"Чарівна LEGOландія"- творчий проект нашого закладу

З вересня 2013 року наш заклад бере участь у програмі "Сприяння освіті" (програма розвитку конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку "Лего - конструювання"). Враховуючи безумовну користь конструктивної діяльності для розвитку дитини,  педагогічний колектив (за допомогою фонду LEGO Foundation) створив чарівну країну і назва її

"Чарівна LEGOландія"

В своїй "чарівній країні" ми намагаємось створити всі умови для всебічного розвитку дітей та оптимізувати освітній процес за допомогою навчально-розвивальних конструкторів LEGO Education.

Історія створення "Чарівної LEGOландії"

2 вересня 2013 року була продовжена дія Меморандума про взаєморозуміння між МОН та фондом LEGO Foundation, завдяки якій ще декілька навчальних закладів на території України отримали можливість впровадити в свій освітній процес LEGO-конструювання. На щастя, наш заклад - один з небагатьох у м.Харків, який було обрано для співробітництва.

Перше знайомство педагогічного колективу з LEGO-технологіями відбулося на зустрічі з співкоординатором проекта "Сприяння освіті" Оксаною Рома (м.Київ)

А потім почалася робота. Враховуючи певну ексклюзивність LEGO-конструювання в освітньому процесі в дошкільних закладах, нам довелося добре попрацювати.

В процесі розробки проекту ми були і маленькими дітками

і висококваліфікованими фахівцями, які розробили повний методичний комплекс занять

Ми прагнули врахувати не тільки вікові і фізичні особливості наших вихованців, а й створити і облаштувати максимально комфортно та ергономічно предметно-розвиваюче середовище.

Ось так і виникла наша чарівна країна. І ми, дійсно, вважаємо, що вона чарівна. Чому? Тому що в ній живуть маленькі чарівники, які з маленьких цеглинок і деталей створюють машини, літаки, будинки, навіть цілі міста та космічні станції.  А потім ці чарівники, немов на машині часу, стають "дорослими" і обирають різні професії та соціальні ролі - вони і батьки, вони і архітектори, і міліціонери,і пожежні, і космонавти, і фермери...

А ми в черговий раз дуже дивуємось і радіємо, дивлячись на творчість і талановитість наших вихованців.

Наш педагогічний колектив та всі наші маленькі чарівники  висловлюють щиру  подяку колегам та фонду LEGO Foundation за надану можливість удосконалити освітній  процес та урізноманітнити наше дошкільне життя.