18 лист. 2014

Народна гра "Котилася торба"

Розваги на свіжому повітрі
17 лист. 2014

"Наша державна символіка"

Заняття з громадянського виховання - вивчаємо державну символіку
16 лист. 2014

Оновлено розділ "Наші вихованці"

Оновлено сторінки розділу "Наші вихованці"
14 лист. 2014

Участь завідувача ДНЗ у міському семінарі

13.11. 2014 року завідувач ДНЗ взяла участь у науково-методичному семінарі для методистів методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю та директорів Шкіл сприяння здоров’ю районних мереж
13 лист. 2014

"Я радію" - сходинками логоритміки

Логоритміка – це низка вправ, завдань, ігор, що поєднує в собі музику і рухи, музику і слово. Враховуючи ефективність цієї методики, фахівці нашого закладу систематично проводять логоритмічні заняття з вихованцями.
11 лист. 2014

"Добери за кольором"

Заняття в яслах
8 лист. 2014

Фотогалерея оновлена

Шановні відвідувачі сайту, до Вашої уваги нові фотозвіти життя та дозвілля вихованців в нашому закладі
7 лист. 2014

Свято "Дивна осінь"

Для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають «сумним часом», проте, хто як не діти найбільше радіє яскравим різнобарвним листям та дивуються змінам, які відбуваються в навколишньому світі. Саме тому осінні розваги в дитячому саду - одні з найбільш улюблених у дітей.
6 лист. 2014

Заходи з загартування та зміцнення здоров'я в дитячому садку

Загартування – це система дій, спрямованих на підвищення опірності організму, розвиток здатності швидко і без шкоди для здоров'я пристосуватись до різноманітних умов життя, саме тому загартування є невід’ємною частиною всіх режимних моментів у житті дитини в дошкільному закладі.
5 лист. 2014

"Будиночок для гномика"

Художна діяльність на заняттях в дошкільному закладі