11 жовт. 2013

Заходи з попередження нещасних випадків при використанні електроприладів

В дошкільному навчальному закладі проведено з дітьми заході з попередження нещасних випадків при воикристанні елктроприладів в побуті та під час дозвілля
10 жовт. 2013

Осінь, наша осінь - золота година

Навіть звичайна ранкова зарядка в нашому садочку наповнює дітей позитивними ємоціями на цілий день.
9 жовт. 2013

Нетрадиційне малювання

"Качка плавала - купалась, без зерняток зосталась. Діти зернятка збирають, качок іжею пригощають"
8 жовт. 2013

Осінні клопоти

Виховання працелюбності, бережного ставлення до результатіва праці - одне із завдань організації праці дітей в природі.
7 жовт. 2013

Робота творчої групи "Лего - конструювання"

4 жовт. 2013

День працівників освіти

Вітаємо всіх працівників освіти з їх професійним святом!
3 жовт. 2013

LEGO у нашому закладі

Участь нашого закладу в проекті "Сприяння освіті" (програма розвитку конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку "Лего - конструювання")
1 жовт. 2013