4 лист. 2013

Розпочалась підготовка до участі в Інтернет-конференції, яка присвячена удосконаленню співробітництва закладу з батьками вихованців

1 лист. 2013

Осінні свята тривають

В закладі тривають дитячі свята,присвячені Осені.
31 жовт. 2013

Підбито підсумки конкурсу "Осінній вернісаж"

Підбито підсумки конкурсу поробок дітей з батьками "Осінній вернісаж"
30 жовт. 2013

Відкрите заняття "Осінь"

Сьогодні відбулось відкрите заняття в групі №9
28 жовт. 2013

Розпочались осінні свята e всіх вікових групах

Розпочались осінні свята e всіх вікових групах.
24 жовт. 2013

Виставка "Осінній вернісаж"

В дошкільному навчальному закладі проходить виставка поробок з природного матеріалу "Осінній вернісаж".
22 жовт. 2013

Наш заклад - лауреат загальнонаціонального проекту "Флагмани освіти і науки України"

Відбулось нагородження нашого закладу за перемогу в V ювілейном Загальнонаціональном проекті "Флагман освіти і науки України".
17 жовт. 2013

Тиждень фізичної культури

В нашому закладі з 14 по 18 жовтня проходить тиждень фізичної культури
16 жовт. 2013