4 вер. 2014

Організація харчування в групах

Безумовно, якість харчування дітей в дошкільних закладах -головний пріоритет в нашій роботі, але велику увагу ми приділяємо чистоті, безпеці та якості посуду
3 вер. 2014

"Увага! Безпека на дорозі!" - тематичні заняття з вихованцями

"Увага! Безпека на дорозі!" - тематичні заняття з вихованцями, мета яких - поглибити та закріпити безцінні заняття про безпечну поведінку на дорозі.
1 вер. 2014

1 вересня - початок нового навчального року

Вітаємо з початком навчального року!
1 вер. 2014

З дітьми проведені виховні заходи "Україна - єдина країна"

29 серп. 2014

Оновлено розділ "Наш колектив"

Час не зупиняється... Ми дуже раді оновленню нашого колективу. Сподіваємось, що нові зміни в педагогічному составі вдосконалять життя наших маленьких вихованців! Вітаємо з призначенням нашого вихователя-методиста - Мороз Олену Валеріївну та вихователя групи №12 Шемет Інну Валеріївну. Бажаємо вам здоров'я, добробуту, великого задоволення від роботи та любові від вихованців та їх батьків.
27 серп. 2014

Оновлено Шевченківські куточки

В групах оновлено куточки, які присвячені життю та творчості Великого Кобзаря
26 серп. 2014

Оновлення басейну

Вода- це здоров'я, настрій та сила. Тому велику увагу ми приділяємо вдосконаленню та покращенню умов для оздоровчих процедур в нашому басейні. В цьому році замінено вікна, оновлено фасад. Чекаємо на маленьких вихованців, які стануть чемпіонами!
24 серп. 2014

День незалежності України!

Щиро вітаємо з 23-ю річницею Дня незалежності України
23 серп. 2014

Вітаємо з Днем державного прапора України!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!
22 серп. 2014

Загальні збори трудового колективу, ради, батьків та громадськості комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №150 Харківської міської ради» 22.08.2014

22.08.2014 в дошкільному навчальному закладі відбулися загальні збори трудового колективу, ради, батьків та громадськості комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №150 Харківської міської ради»