20 вер. 2014

"Методична робота" - оновлено розділ сайту

Оновлено розділ "Методична робота", в якому презентовані завдання та напрямки роботи методичного кабінету на новий навчальний рік
19 вер. 2014

Тиждень безпеки дитини

З 15 вересня по 19 вересня в закладі триває Тиждень безпеки дитини, головна мета тематичних занять та розваг - формування у дошкільнят стереотипу безпечної поведінки.
17 вер. 2014

Перші заняття самих маленьких в яслах

В цьому навчальному році наш дошкільний заклад зустрів більше ніж 70 самих маленьких вихованців. Безумовно, ми усвідомлюємо важкість адаптації малечі в цьому віці, тому дуже намагаємось зробити заняття в яслах цікавими та корисними.
16 вер. 2014

Спортивна розвага "Ми веселі козачата"

Фахові спеціалісти закладу провели для вихованців старших груп спортивну розвагу "Ми веселі козачата".
15 вер. 2014

"Екологічне виховання дітей восени"-новий фотозвіт

Оновлена фотогалерея сайту. "Екологічне виховання дітей восени"-новий фотозвіт
15 вер. 2014

Гімнастика пробудження

Гімнастика пробудження в дитячому закладі - це важливі цеглинки в становленні фундаменту здоров'я дітей
12 вер. 2014

"Готуємось до наступного квіткового року"

"Готуємось до наступного квіткового року" - вихованці разом з вихователем збирають насіння квітів
10 вер. 2014

"Бадьорий ранок"

З метою формування потреби у здоровому способі життя, закріплення рухових вмінь і фізичних якостей, кожного дня вихователі та інструктор з фізичної культури проводять рухливі заняття з вихованцями.
9 вер. 2014

Збираємо врожай

Починаючи з весни, вихователі з вихованцями працювали на городах. Настав час збирати врожай.
5 вер. 2014

"Наші чергові" - новий фотозвіт

Оновлена фотогалерея нашого сайту. "Наші чергові"-новий фотозвіт умов та життя діточок в нашому закладі.