3 жовт. 2014

Вітання з Днем працівника освіти

Вітання завідувача ДНЗ Миронюк Т.П.
1 жовт. 2014

Міжнародний день музики

Сьогодні відзначають Міжнародний день музики. Щиро вітаємо всіх музикантів та шанувальників мистецтва!
28 вер. 2014

Оновлення сторінок

Сторінки, які висвітлюють методичну роботу, розробки педагогів, харчування в закладі та медичне обслуговування діточок оновлено новими фотографіями
27 вер. 2014

День Дошкілля

27 вересня чудовий осінній день – день, коли День Дошкілля отримав статус офіційного всеукраїнського свята – свята всіх працівників дошкільної освіти. Вітаємо колег!
26 вер. 2014

"Наші вихованці (2014-2015 навчальний рік)" - новий розділ

На сторінках розділу "Наші вихованці (2014-2015 навчальний рік)" протягом навчального року ми будемо висвітлювати життя наших діточок.
25 вер. 2014

Психогічний тренінг"Я+ТИ=МИ"

Практичний психолог нашого закладу Петриченко Т.В. провела психологічний тренінг "Я + ТИ = МИ". Мета тренінгу - згуртування колективу та побудова ефективної командної взаємодії.
23 вер. 2014

"Тиждень безпеки дитини в дошкільному закладі" ВЕРЕСЕНЬ 2014 - фотогалерея сайту оновлена

Оновлена фотогалерея сайту. До увашої уваги фотозвіт тематичних занять та конкурсів в рамках проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі.
23 вер. 2014

Тематичні заняття з народознавства

В закладі облаштовано спеціалізований хол, в якому вихователі проводять тематичні заняття з народознавства, головна мета яких - ознайомлення вихованців з історією рідного народу, формування гармонійно розвиненої особистості, наділеної національною свідомістю, гідністю, здатністю зберігати і примножувати національну культуру.
20 вер. 2014

"Навчальний процес"

Оновлено розділ "Навчальний процес"
20 вер. 2014