21 груд. 2012
18.12.2012 в закладі пройшов День відкритих дверей за темою дня: "Граючись, навчаємось і розвиваємось"

18.12.2012 в закладі  пройшов День відкритих дверей за темою дня: "Граючись, навчаємось і розвиваємось". Заклад відвідало 175 батьків.

В усіх групах відбулися заняття відповідно до плану проведення Дня відкритих дверей. За допомогою ігр батьки разом з дітьми увійшли у світ навчання.

Батьки виявили інтернес до проведення занять з плавання, приймали активну участь у фізкультурній та музичній  розвагах "Весело ми граємо, зиму зустрічаємо!"

Вихователем-методистом та практичним психологом проведені: тренінг "Взаємодія батьків з дітьми", інтерактивна гра "Вчимося розуміти дітей".

Завідувачем проведена консультація з використанням мультимедійного обладнання за темою: "Підготовка дитини до школи".

Результатом спільної творчості дітей та  батьків стала виставка-ярмарок "Новорічні дива".