Наші педагоги та фахівці - найкращі!

13 груд. 2013
Підсумки on-line голосування конкурсу проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками»

Підведено підсумки on-line голосування конкурсу проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками». У даному конкурсі взяли участь 170 вихователів та 42 фахових спеціалісти ДНЗ Орджонікідзевського району м.Харкова.

За результатами on-line голосування, а це 1270 голосів,  визначено переможців:

-у номінації «Досвід роботи вихователя з батьками» - найкращим досвідом  обрано роботу наших вихователів групи №1 (Рязанова Н.Л., Притула С.А.) "З родини йде життя дитини"

-у номінації «Досвід роботи практичного психолога»- найкраща робота нашого практичного психолога Петриченко Т.В. "Взаємодія психологічної служби садочку з батьками"

-у номінації «Досвід роботи сестри медичної страшої» - найкраща робота нашої сестри медичної старшої Артеменко І.С. "Поради батькам щодо зміцнення здоров'я дітей"

-у номінації «Досвід роботи інструктора з фізичного виховання» - найкраща робота нашого інструктора з фізичної культури Андрієнко Т.О. "Формування у дітей дошкільного віку здоров'язберігаючої компетенції"

Шановні батьки, ми дякуємо вам за участь та підтримку нашого колектива!

Докладніше про результати голосування