Висновки представників LEGO Foundation Ханне Йенсен та Ханне Йоргенсен (королівство Данія)

5 груд. 2013
Висновки представників LEGO Foundation про організацію та роботу закладу по впровадженню LEGO-конструювання

28.11.2013 в нашому закладі відбувся Семінар-практикум з розвитку  творчих здібностей дітей з LEGO – конструювання за участю фахівців з інноваційних методів навчання Ханне Йенсен та Ханне Йоргенсен (королівство Данія) та співкоординатора проекта "Сприяння освіті" Оксани Рома (м.Київ).

Електроною поштою співкоординатор проекта "Сприяння освіті" Оксана Рома надіслала висновки фахівців про роботу нашого закладу:

"Шановні колеги!

Минулого тижня нас відвідали представники фонду LEGO Foundation – голова департаменту досліджень Ендрю Болінгтон та фахівці з інноваційних методів навчання Ханне Йоргенсен та Ханне Йенсен. Метою їхнього візиту був аналіз ходу впровадження проекту  «Сприяння освіті»

Фахівці з інноваційних методів навчання Ханне Йенсен і Ханне Йоргенсен відвідали  ДНЗ № 150 (Орджонікідзевський район). Найбільше гостей вразила відданість педагогів справі, бажання творити, дарувати радість дітям і розвиватися далі, а також той факт, що за такий короткий проміжок часу педагогам вдалося органузувіати роботу у своїх закладах. Представники фонду висловили захоплення і подякували нашим педагогам за їхню відданість справі, за величезну кількість творчих ідей і бажання рухатися далі в цьому ж напрямку.

З повагою,

Oksana Roma"

електроний лист від  04.12.2013

Колектив нашого закладу дуже пишається  такою оцінкою та з невичерпним ентузіазмом продовжує впроваджувати в освітній процес LEGO-конструювання.

**фото з альбому "Чарівна LEGOландія"