Новий рік в 1-А класі

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають усі люди, а особливо діти.

Не дивлячись на те, що зимові канікули розпочалися на цілий тиждень раніше і до Нового року ще два тижні, проте святкового настрою ніщо не могло зіпсувати. А коли мої любі п'ятикласники підготували для першокласників новорічну виставу, це був справжній сюрприз не тільки для дітей, але і для мене. Тому, коли до нашого кабінету завітали Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові герої, здивуванню не було межі. Першокласники з задоволенням приймали участь у конкурсах, водили хороводи. Дякую своїм випусникам, учням 5-А класу та їхнім батькам, які не забувають свою першу вчительку.