Громадсько-інформатична газета П ’ятихатського району "ЗЛАГОДА" 14 СІЧНЯ 2017 РОКУ

ДІД МОРОЗ І КАЗКА

Ялинка , подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій - із такими словамиу більшості людей асоціюється новорічне свято. Не оминув радісний святкоаий настрій і Культурянську ЗШ І-ІІст.                                                                                                                                  29 грудня, напередодні Нового року у нашій школі відбулися традиційні новорічні заходи. Цьго року новорічне диво для 1-4 класів створили самі учні під керівництом класовода 3 класу Цикош Ж.О. та за допомогою класоводів Явтушенко Р.А., Шумлянської В.В.,Микитович Н.П. Зустрічали глядачівБаба Яга та домовенятко Кузя, лисиця Аліса та кіт Базіліо, Дід Мороз із Снігуронькою, Зима та сніжинки, темна нічка, розбійники та інші чудові герої.                                                                                                                                           Діти отримали багато задоволення, незабутніхвражень та позитивних емоцій. Показали  свої таланти під час виступів, проявили увагу,  спритність ерудованість у конкурсах та вікторинах. І за це всі вони, учні початкових класів, отримали чудові новорічні солодкі  подарунки. Це додало їм святкового настрою, який залишиться надовго.                                                                                                                                      Класні колективи 5-9 класів разом з учетилями, батьками підготували власний варіант новорічного дійства і з натхненням творчо його реалізували у вигляді  театралізованих вистав, конкурсів, змагань. Новорічна пригода, якою розпочалося свято, заінтригувало всіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Чарівні ведучі свята Юлія Гашпар і  Юлія Якимчук намагалися гідно представити  кожен номер. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників,гарний настрій глядачів зробило дійство новорічною казкою і стали запорукою успіху. Старшокласники просто відмінно виступали, проявили свої таланти  ідовели всім, що в школі велика кількість акторів. І казкові герої (Кіт у чоботях - Гудзь В.,Барон Мюнхаузен - Мунмяну В.,Пінокіо - Мишкіна А., Гном - Поліщук Д., Зоряна - Єрмолюк В.,) і "відомі" зірки (учениці та учні 5-9 класів), і гості - всі отримали масу задоволення.                                                                                                                      Присутніх урочисто вітали Дід Мороз і Снігуронька (Якимчук Юрій і Мишкіна Уляна).  А найкращім новорічним подарунком для учнів була дискотека. Одним словом свято вдалося на славу.                                                                                                                                                  Дуже  хочеться подякувати класним керівникам Сілаєвій Н.П., Томчук В.І., Тоомчуку А.В., Пруненко Н.А.,Тарапацькій Л.Г.. педагогу - організатору Якимчук М.П., за гарне свято. Особлива подяка завучу школи Задворній Наталії Сергіївні, яка вже не один рік є координатором та ідейним натхненням саме таких свят.                                                                                                                                        Тепло  звертався до дітей. вчителів. присутніх тат та мам  директор школи, депутат райради І.В Красенко. Бажав здоровя   та гарного настрою, зазначив, що в 2017-му школа стане ще кращою після ремонту. Хоч і так з допомогоювлади району вже багато зроблено. У класах затишно і тетло, в їдальні - нова плита, та багато інших добрих надбань.                                                                                                   Після  новорічних ранків учні та вчителі попрощалися - до закінчення зимових канікул.

О. КЛЮЙКОВА                                                                                                                                                                                        ГОЛОВА БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ