До уваги батьків. Конкурс «Диво дитина»

Міносвіти нагадало про прийом заявок на конкурс «Диво дитина», де талановиті учасники від 4 до 13 років включно можуть отримати цінні призи. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Для участі в конкурсі діти мають правильно заповнити та надіслати анкету за підписом батьків або уповноваженої особи, копію свідоцтва про народження, а також матеріали, які свідчать про досягнення конкурсанта (фото-, відеоматеріали, копії дипломів, грамот, свідоцтв, статей тощо), на поштову адресу: 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712.

Нагородження відбудеться в такихномінаціях:
— Найрозумніша дитина;
— Найспортивніша дитина;
— Найтворчіша дитина;
— Найдивовижніша дитина (діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури; діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні; діти, які мають незвичайні знання та вміння в ранньому віці та ін.;
— Найгероїчніша дитина.

Розмір грошових премій: 1 місце — 7000 грн; 2 місце — 5000 грн; 3 місце — 3000 грн. Учасники також можуть отримати додаткові призи та бонуси від партнерів конкурсу.

Заявки приймаються до 15 березня.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до учасників можна на офіційному сайті http://www.divo-dutuna.com

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ

За матеріалами: