До Дня відзначення безпечного Інтернету «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

06 лютого 2018 року відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». З метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій та  ознайомлення учнів з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину з учнями 8 класу (класний керівник Верхоляк Я.С.) проведено виховну годину на тему: «Інтернет: за і проти». Вчитель  дала можливість учням самостійно прийняти ту позицію, до якої вони схиляються та пояснила всі недоліки та переваги в користування мережею Інтернет. Захід сприяв розвитку навичок роботи в групах, вмінню висловлювати свою точку зору логічно і конкретно, та було виявлено інтерес до порушеної теми. Учні відповідали на тестові завдання з теми та ознайомилися з «Основними правилами користувача інтернет-ресурсів». Підсумком виховної години було виконання інтерактивної вправи «Мікрофон» за допомогою якої учні висловили думки з отриманої інформації та пояснили як використовуватимуть ці знання в реальному житті.