День Безпечного Інтернету - 2018

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений не тільки створити безпечний Інтернет, а й також кращий Інтернет, де всі можуть використовувати технологію відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
          Сьогодні у школі було проведено низку заходів, спрямованих на формування в учнів цифрової грамотності та забезпечення відкритого діалогу з дітьми, навчання їх використанню безпечних та позитивних технологій. Я в свою чергу провів бесіду з учнями, під час якої розповів про ті ризики, на які можуть натрапити користувачі в Інтернеті, та як захистити себе від цих ризиків, а також продемонстрував тематичні пам'ятки та відеоролики, розміщені на сайті школи.