Банк олімпіадних завдань для учнів 4-х класів з інформатики

Методичка

Для завантаження архіву

Для завантаження у форматі *.doc

Банк олімпіадних завдань  для учнів 4 класу. Методичний інструментарій для проведення міської олімпіади з інформатики. м. Нова Каховка, 2018 - 32с.

Автори: Творча група вчителів інформатики.  Керівник групи: Іващенко Є.В., учитель інформатики навчально-виховного комплексу  «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Новокаховської міської ради.

Члени творчої групи: Куліш Д.С., учитель інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІ сткпенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, Малтиз К.М.Учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Караван С.О., учитель інформатики Дніпрянської  загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Рецензенти:

Наумчак А.А., методист методичного кабінету  Новокаховської міської ради.

Карпенко О.М., учитель інформатики ЗОШ №7, керівник ММО вчителів інформатики м. Нової Каховки;

Рекомендовано науково-методичною радою міського методичного кабінету Новокаховської міської ради (протокол № 3 від  07.02.2018 року).

У збірнику представлені завдання для  підготовки учнів 4-х класів до  шкільних, міських олімпіад з інформатики.

Рекомендовано   вчителям інформатики та вчителям початкових класів, які викладають інформатику у  4 класі,  заступнику директора з навчально-виховної роботи для проведення зрізу знань.